Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $1.64 with
Info
Description
EXCEL 20560 EXCEL #3 JEWELER SAW BLADE 46TPI (PKG OF 12)
Excel Blades – #3 Jewellers Saw Replacement Blades - 36 Teeth/Inch
20560
Jewellers Saw handle is NOT included.
Description
SpecificationsEXCEL 20560 EXCEL #3 JEWELER SAW BLADE 46TPI (PKG OF 12)
Excel Blades – #3 Jewellers Saw Replacement Blades - 36 Teeth/Inch
20560
Jewellers Saw handle is NOT included.
EXCEL 20560 EXCEL #3 JEWELER SAW BLADE 46TPI (PKG OF 12)
Excel Blades – #3 Jewellers Saw Replacement Blades - 36 Teeth/Inch
20560
Jewellers Saw handle is NOT included.
| SKU | EXL20560 |
| Barcode # | 98171205607 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |