PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
or 4 payments of $2.56 with
Info
Description
EXCEL 30421 EXCEL 4.5 INCH STRAIGHT POINT TWEEZERS (BLACK)
Excel Blades - Straight Point Tweezers
Includes: 1x 4.75in- 12cm Straight Point Tweezer.
Description
SpecificationsEXCEL 30421 EXCEL 4.5 INCH STRAIGHT POINT TWEEZERS (BLACK)
Excel Blades - Straight Point Tweezers
Includes: 1x 4.75in- 12cm Straight Point Tweezer.
EXCEL 30421 EXCEL 4.5 INCH STRAIGHT POINT TWEEZERS (BLACK)
Excel Blades - Straight Point Tweezers
Includes: 1x 4.75in- 12cm Straight Point Tweezer.
| SKU | EXL30421 |
| Barcode # | 98171304218 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |