Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $2.02 with
Info
Description
EXCEL 30604 EXCEL NEEDLE POINT AWL 6 INCH WITH ALUMINIUM HANDLE
Excel Blades – Fixed Point Scribe Tool
30604
Description
SpecificationsEXCEL 30604 EXCEL NEEDLE POINT AWL 6 INCH WITH ALUMINIUM HANDLE
Excel Blades – Fixed Point Scribe Tool
30604
EXCEL 30604 EXCEL NEEDLE POINT AWL 6 INCH WITH ALUMINIUM HANDLE
Excel Blades – Fixed Point Scribe Tool
30604
| SKU | EXL30604 |
| Barcode # | 98171306045 |
| Brand | EXCEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |