Proline Badlands MX M2 1/8 Buggy Tyres Mounted on Black Wheels, F/R, PR9067-41
SKU: PRO906741
$68.39 5% off RRP
Description
EXP EXAGON V2 Soft 1:8 Offroad Tyres
Description
SpecificationsEXP EXAGON V2 Soft 1:8 Offroad Tyres
EXP EXAGON V2 Soft 1:8 Offroad Tyres
| SKU | SW-PW305V2RP |
| Barcode # | 880591010326 |
| Brand | sweep |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |