On Sale
5% OFF
Description
EXP REVOLT Ultra Soft 1:8 Buggy Tyres
Description
SpecificationsEXP REVOLT Ultra Soft 1:8 Buggy Tyres
EXP REVOLT Ultra Soft 1:8 Buggy Tyres
| SKU | SW-310S |
| Barcode # | 880591010702 |
| Brand | sweep |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |