Exterior Body Detail Parts Jeep JLU: SCX10III
or 4 payments of $10.69 with
Info
Description
Includes molded plastic door handles, windshield wipers, steering wheel, hood details, gas cap, taillights (transparent red plastic), rear view mirrors and a variety of mounting parts. Reflective chrome decals are included for the rear view mirrors.
Description
SpecificationsIncludes molded plastic door handles, windshield wipers, steering wheel, hood details, gas cap, taillights (transparent red plastic), rear view mirrors and a variety of mounting parts. Reflective chrome decals are included for the rear view mirrors.
Includes molded plastic door handles, windshield wipers, steering wheel, hood details, gas cap, taillights (transparent red plastic), rear view mirrors and a variety of mounting parts. Reflective chrome decals are included for the rear view mirrors.
| SKU | AXI230022 |
| Barcode # | 605482690277 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0430kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock