Description
Extra Long CA Extender Tips (24)
For use over the standard #312 top, they provide a rigid tip with extended length to get thin and gap filling CA into hard to reach areas. They are very resistant to clogging and can be cleaned by soaking in acetone.
Description
SpecificationsExtra Long CA Extender Tips (24)
For use over the standard #312 top, they provide a rigid tip with extended length to get thin and gap filling CA into hard to reach areas. They are very resistant to clogging and can be cleaned by soaking in acetone.
Extra Long CA Extender Tips (24)
For use over the standard #312 top, they provide a rigid tip with extended length to get thin and gap filling CA into hard to reach areas. They are very resistant to clogging and can be cleaned by soaking in acetone.
| SKU | BSI303 |
| Barcode # | 7 07336 30300 2 |
| Brand | BOB SMITH |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock