On Sale
10% OFF
Description
| Brand: | Kinetic |
| Title: | F/A-18D ATARS |
| Number: | K48033 |
| Scale: | 1:48 |
| Released: | 2018 | Rebox (Updated/New parts) |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 9588838161182 |
Description
Specifications| Brand: | Kinetic |
| Title: | F/A-18D ATARS |
| Number: | K48033 |
| Scale: | 1:48 |
| Released: | 2018 | Rebox (Updated/New parts) |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 9588838161182 |
| Brand: | Kinetic |
| Title: | F/A-18D ATARS |
| Number: | K48033 |
| Scale: | 1:48 |
| Released: | 2018 | Rebox (Updated/New parts) |
| Type: | Full kit |
| GTIN/EAN: | 9588838161182 |
| SKU | ki48033 |
| Brand | kinetic |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |