On Sale
5% OFF
Description
F2 - B6 | B6D body w/ Aero wing
Description
SpecificationsF2 - B6 | B6D body w/ Aero wing
F2 - B6 | B6D body w/ Aero wing
| SKU | JC0315 |
| Barcode # | 845937015860 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |