On Sale
10% OFF
Description
Flange Ball Set 10SC EP
Description
SpecificationsFlange Ball Set 10SC EP
Flange Ball Set 10SC EP
| SKU | HB-22012 |
| Barcode # | 4717677173864 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |