On Sale
5% OFF
or 4 payments of $14.72 with
Info
Description
Flysky SR12 Receiver ANT Protocol 12 Channel FS-SR12
Description
SpecificationsFlysky SR12 Receiver ANT Protocol 12 Channel FS-SR12
Flysky SR12 Receiver ANT Protocol 12 Channel FS-SR12
| SKU | FS-SR12 |
| Barcode # | 8793000027390 |
| Brand | FLYSKY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |