Fujimi 1/12 Honda CB1300P Motorcycle Police Plastic Model Kit
or 4 payments of $15.30 with
Info
Description
This isan injection-plastic motorcycle kit.
Limited reissue of the Fujimi Honda CB1300P Police Motorcycle in 1/12th scale. Parts come molded in white, chrome, clear and clear red plastic. Soft rubber tires and decals are also included!
Description
SpecificationsThis isan injection-plastic motorcycle kit.
Limited reissue of the Fujimi Honda CB1300P Police Motorcycle in 1/12th scale. Parts come molded in white, chrome, clear and clear red plastic. Soft rubber tires and decals are also included!
This isan injection-plastic motorcycle kit.
Limited reissue of the Fujimi Honda CB1300P Police Motorcycle in 1/12th scale. Parts come molded in white, chrome, clear and clear red plastic. Soft rubber tires and decals are also included!
| SKU | FUJ14166 |
| Barcode # | 4968728141664 |
| Brand | Fujimi |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock