Savox SCSB2251SG Top And Bottom Servo Case With Screws For SGSB2251SG - SAV-CASESB2251
SKU: SAV-CASESB2251
$10.90 31% off RRP
or 4 payments of $18.18 with
Info
Description
Futaba HPS-CB700 Gear Set. This replacement gear set is intended for the Futaba HPS-CB700 servo. Package includes one complete gear set.
Description
SpecificationsFutaba HPS-CB700 Gear Set. This replacement gear set is intended for the Futaba HPS-CB700 servo. Package includes one complete gear set.
Futaba HPS-CB700 Gear Set. This replacement gear set is intended for the Futaba HPS-CB700 servo. Package includes one complete gear set.
| SKU | FUTEBS3480 |
| Barcode # | 4513886308901 |
| Brand | futaba |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |