Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
On Sale
5% OFF
Description
Gear Box Hyper 7
Description
SpecificationsGear Box Hyper 7
Gear Box Hyper 7
| SKU | hb-87023 |
| Barcode # | 4717677176353 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |