River Hobby VRX 10932 Aluminium Chassis Front Part Section (Optional replacement part for RH-10330 O
SKU: RH-10932
$36.20 5% off RRP
Description
The River Hobby VRX Gear Box Set 10123 is a standard spare part for many River Hobby VRX and FTX-branded RC vehicles.
Gearbox Housing Set (FTX-6225)
Compatible with
River Hobby Cobra RH-818
Description
SpecificationsThe River Hobby VRX Gear Box Set 10123 is a standard spare part for many River Hobby VRX and FTX-branded RC vehicles.
Gearbox Housing Set (FTX-6225)
Compatible with
River Hobby Cobra RH-818
The River Hobby VRX Gear Box Set 10123 is a standard spare part for many River Hobby VRX and FTX-branded RC vehicles.
Gearbox Housing Set (FTX-6225)
Compatible with
River Hobby Cobra RH-818
| SKU | rh-10123 |
| Barcode # | 8793000011276 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |