Easy Rc Propeller + Spinner Set For EZ-037 AT-6 Texan - EZ-037-001
SKU: EZ-037-001
$12.83 5% off RRP
or 4 payments of $0.68 with
Info
Description
GEMFAN GLASS FIBER NYLON 2 BLADE BULLNOSE GREEN
Description
SpecificationsGEMFAN GLASS FIBER NYLON 2 BLADE BULLNOSE GREEN
GEMFAN GLASS FIBER NYLON 2 BLADE BULLNOSE GREEN
| SKU | PMGN5045-BNG |
| Barcode # | 6936572231112 |
| Brand | GEMFAN |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |