TWORKS 2.2" 12mm Hex Front Wheel Yellow (B6.1/6.2/RB5/RB6/RB7/YZ2/XB2 ) 8pcs - TE-218-AY-8
SKU: TE-218-AY-8
$35.12
Description
GOOSE BUMPS – 2.2” TRUCK Super Soft
Description
SpecificationsGOOSE BUMPS – 2.2” TRUCK Super Soft
GOOSE BUMPS – 2.2” TRUCK Super Soft
| SKU | JC3023-02 |
| Barcode # | 845937001764 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |