Description
HARD brand 1/10th crawler bag
H9023 HARD Cheng-Ho Series Hauler Bag -1/10 Crawler
Box size : 60cm(L)x30cm(W)x30cm(H)
High Quality Materials
■ Ideal Size for Carrying
■ Special Lock Zipper Design
■ Extremely Durable
■ Pocket for Extra Storage
■ Reflective Safety Strap
Description
SpecificationsHARD brand 1/10th crawler bag
H9023 HARD Cheng-Ho Series Hauler Bag -1/10 Crawler
Box size : 60cm(L)x30cm(W)x30cm(H)
High Quality Materials
■ Ideal Size for Carrying
■ Special Lock Zipper Design
■ Extremely Durable
■ Pocket for Extra Storage
■ Reflective Safety Strap
HARD brand 1/10th crawler bag
H9023 HARD Cheng-Ho Series Hauler Bag -1/10 Crawler
Box size : 60cm(L)x30cm(W)x30cm(H)
High Quality Materials
■ Ideal Size for Carrying
■ Special Lock Zipper Design
■ Extremely Durable
■ Pocket for Extra Storage
■ Reflective Safety Strap
| SKU | TMH9023 |
| Barcode # | 4712758872155 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock