On Sale
5% OFF
Description
Hobbyboss 1:18 Uh-1 Huey B
Description
SpecificationsHobbyboss 1:18 Uh-1 Huey B
Hobbyboss 1:18 Uh-1 Huey B
| SKU | HB81806 |
| Barcode # | 6939319218063 |
| Brand | HOBBYBOSS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |