HobbyBoss 1/48 German Flakpanzer V Ausf.A Plastic Model Kit - HB84832
HB84832
or 4 payments of $9.88 with
Info
Description
HobbyBoss 1/48 German Flakpanzer V Ausf.A Plastic Model Kit
This model kit is supplied in unassembled and unpainted plastic components. Please note that glue, model paints, and other basic modelling tools are required and sold separately.
Description
SpecificationsHobbyBoss 1/48 German Flakpanzer V Ausf.A Plastic Model Kit
This model kit is supplied in unassembled and unpainted plastic components. Please note that glue, model paints, and other basic modelling tools are required and sold separately.
HobbyBoss 1/48 German Flakpanzer V Ausf.A Plastic Model Kit
This model kit is supplied in unassembled and unpainted plastic components. Please note that glue, model paints, and other basic modelling tools are required and sold separately.
| SKU | HB84832 |
| Barcode # | 6939319248329 |
| Brand | HOBBYBOSS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock