K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
Description
This is a Balsa Coloured Filler for filling gaps in the wood of an aircraft fuselage, wing, or tail section before covering is applied for smoother finishes.
Description
SpecificationsThis is a Balsa Coloured Filler for filling gaps in the wood of an aircraft fuselage, wing, or tail section before covering is applied for smoother finishes.
This is a Balsa Coloured Filler for filling gaps in the wood of an aircraft fuselage, wing, or tail section before covering is applied for smoother finishes.
| SKU | hca-r3401 |
| Barcode # | 708066734012 |
| Brand | Great Planes |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |