Hobbywing 30850003 1/10 ESC Switch
switch to suit Justock,Xerun
or 4 payments of $1.71 with
Info
Description
1/10th ESC switch to suit Justock,Xerun
The Hobbywing 1/10 ESC Switch is a replacement for Hobbywing JUSTOCK, XERUN-120A V2.1, QUICRN-10BL60-Sensored and other Hobbywing 1/10 ESCs that use a slider switch.
Description
Specifications1/10th ESC switch to suit Justock,Xerun
The Hobbywing 1/10 ESC Switch is a replacement for Hobbywing JUSTOCK, XERUN-120A V2.1, QUICRN-10BL60-Sensored and other Hobbywing 1/10 ESCs that use a slider switch.
1/10th ESC switch to suit Justock,Xerun
The Hobbywing 1/10 ESC Switch is a replacement for Hobbywing JUSTOCK, XERUN-120A V2.1, QUICRN-10BL60-Sensored and other Hobbywing 1/10 ESCs that use a slider switch.
| SKU | HW30850003 |
| Barcode # | 6938994401227 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock