Hobbywing Wire 10AWG Black 1mtr HW10AWG1M
or 4 payments of $1.69 with
Info
Description
Hobbywing Wire 10AWG Black 1mtr HW10AWG1M
* length= 1M.
* Colour= Black.
* Gage= 10AWG.
* Approximate diameter including silicon= 5mm.
* Application= to wire ESC's to motors for that all black look.
Description
SpecificationsHobbywing Wire 10AWG Black 1mtr HW10AWG1M
* length= 1M.
* Colour= Black.
* Gage= 10AWG.
* Approximate diameter including silicon= 5mm.
* Application= to wire ESC's to motors for that all black look.
Hobbywing Wire 10AWG Black 1mtr HW10AWG1M
* length= 1M.
* Colour= Black.
* Gage= 10AWG.
* Approximate diameter including silicon= 5mm.
* Application= to wire ESC's to motors for that all black look.
| SKU | HW10AWG1M |
| Barcode # | 8793000014543 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock