Description
Hoonitruck Body Set, RTR
Team Associated Hoonitruck Pre-Painted Body Set. This replacement body set is intended for the Team Associated Apex2 Hoonitruck. Package includes one pre-painted body set, one decal set and one accessory set.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
Description
SpecificationsHoonitruck Body Set, RTR
Team Associated Hoonitruck Pre-Painted Body Set. This replacement body set is intended for the Team Associated Apex2 Hoonitruck. Package includes one pre-painted body set, one decal set and one accessory set.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
Hoonitruck Body Set, RTR
Team Associated Hoonitruck Pre-Painted Body Set. This replacement body set is intended for the Team Associated Apex2 Hoonitruck. Package includes one pre-painted body set, one decal set and one accessory set.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
| SKU | ASS31890 |
| Barcode # | 784695318908 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock