K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $3.56 with
Info
Description
Hpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 100623 Ultra 7 Wheels Orange 35mm (2Pcs)
Description
SpecificationsHpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 100623 Ultra 7 Wheels Orange 35mm (2Pcs)
Hpi are well known for their high quality Rc Cars, parts and accessories. HPI 100623 Ultra 7 Wheels Orange 35mm (2Pcs)
| SKU | HPI-100623 |
| Barcode # | 4944258515878 |
| Brand | HPI Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |