On Sale
5% OFF
Description
HPI 86271 Flywheel 34mm (3Pin)
Description
SpecificationsHPI 86271 Flywheel 34mm (3Pin)
HPI 86271 Flywheel 34mm (3Pin)
| SKU | HPI-86271 |
| Barcode # | 4944258862712 |
| Brand | HPI Racing |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |