On Sale
1% OFF
Description
Hseng HS-AS18-2 Air Compressor
Description
SpecificationsHseng HS-AS18-2 Air Compressor
Hseng HS-AS18-2 Air Compressor
| SKU | HS-AS18-2 |
| Barcode # | HS-AS18-2 |
| Brand | Hseng |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |