PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
HUDY ABRASIVE DISK - SET
Description
SpecificationsHUDY ABRASIVE DISK - SET
HUDY ABRASIVE DISK - SET
| SKU | HD103040 |
| Barcode # | 8581701030401 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |