PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
or 4 payments of $4.75 with
Info
Description
CAP FOR 18MM HANDLE - RED 6
Description
SpecificationsCAP FOR 18MM HANDLE - RED 6
CAP FOR 18MM HANDLE - RED 6
| SKU | HD195058-R |
| Barcode # | 858170195058705 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |