HOBBYTECH Spirit NXT EXTREME EP 2.0 6S RTR 1-8th OFFROAD BUGGY - HT-NXT.EP-XTREM
SKU: HT-NXT.EP-XTREM
$741.51
or 4 payments of $25.55 with
Info
Description
FLAT SET-UP BOARD FOR 1/8 OFF-ROAD and TRUGGY
Description
SpecificationsFLAT SET-UP BOARD FOR 1/8 OFF-ROAD and TRUGGY
FLAT SET-UP BOARD FOR 1/8 OFF-ROAD and TRUGGY
| SKU | HD108202 |
| Barcode # | 8581701082028 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |