On Sale
5% OFF
or 4 payments of $9.91 with
Info
Description
LIMITED EDITION - ALLEN WRENCH 3.0 MM
Description
SpecificationsLIMITED EDITION - ALLEN WRENCH 3.0 MM
LIMITED EDITION - ALLEN WRENCH 3.0 MM
| SKU | HD113045 |
| Barcode # | 8581701130453 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |