Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
On Sale
5% OFF
Description
HUDY PIT LED BAG
Description
SpecificationsHUDY PIT LED BAG
HUDY PIT LED BAG
| SKU | HD199260 |
| Barcode # | 8581701992600 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |