On Sale
5% OFF
Description
PRIMARY ELECTRIC MOTOR 12V
Description
SpecificationsPRIMARY ELECTRIC MOTOR 12V
PRIMARY ELECTRIC MOTOR 12V
| SKU | HD201010 |
| Barcode # | 8581702010105 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |