On Sale
5% OFF
or 4 payments of $6.57 with
Info
Description
REPLACEMENT TIP No.035 x 120 MM
Description
SpecificationsREPLACEMENT TIP No.035 x 120 MM
REPLACEMENT TIP No.035 x 120 MM
| SKU | HD123541 |
| Barcode # | 8581701235417 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |