HUDY TIRE ADDITIVE - CARPET GRIPPER - 50ML - HD106260
or 4 payments of $7.59 with
Info
Description
HUDY TIRE ADDITIVE - CARPET GRIPPER - 50ML
New, excellent tire additive especially recommended for carpet. New tire additive was developed and tested by top on-road drivers to achieve maximum traction while keeping the car stable and easy to drive. Developed for both rubber and foam tires for carpet.
Description
SpecificationsHUDY TIRE ADDITIVE - CARPET GRIPPER - 50ML
New, excellent tire additive especially recommended for carpet. New tire additive was developed and tested by top on-road drivers to achieve maximum traction while keeping the car stable and easy to drive. Developed for both rubber and foam tires for carpet.
HUDY TIRE ADDITIVE - CARPET GRIPPER - 50ML
New, excellent tire additive especially recommended for carpet. New tire additive was developed and tested by top on-road drivers to achieve maximum traction while keeping the car stable and easy to drive. Developed for both rubber and foam tires for carpet.
| SKU | HD106260 |
| Barcode # | 8581701062600 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock