On Sale
5% OFF
or 4 payments of $6.93 with
Info
Description
TORX WRENCH 15 x 120 MM T15
Description
SpecificationsTORX WRENCH 15 x 120 MM T15
TORX WRENCH 15 x 120 MM T15
| SKU | HD140150 |
| Barcode # | 8581701401508 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |