On Sale
5% OFF
Description
HUDY ULTIMATE BODY SCISSORS
Description
SpecificationsHUDY ULTIMATE BODY SCISSORS
HUDY ULTIMATE BODY SCISSORS
| SKU | HD188990 |
| Barcode # | 8581701889900 |
| Brand | HUDY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |