I Love Kit 1/35 GMC DUKW-353 with 105mm Howitzer Plastic Model Kit
or 4 payments of $22.50 with
Info
Description
Features a multi-directional slide moulded lower hull
Full drive train assembly complete with engine transmission, differential housing and suspension units.
The main tires are hollow rubber with very good tread patter
105mm Howitzer included
Description
SpecificationsFeatures a multi-directional slide moulded lower hull
Full drive train assembly complete with engine transmission, differential housing and suspension units.
The main tires are hollow rubber with very good tread patter
105mm Howitzer included
Features a multi-directional slide moulded lower hull
Full drive train assembly complete with engine transmission, differential housing and suspension units.
The main tires are hollow rubber with very good tread patter
105mm Howitzer included
| SKU | ILK63540 |
| Barcode # | 9580208635408 |
| Brand | I LOVE KIT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock