On Sale
10% OFF
SKU: ILK63567
I Love Kit 1/35 USA CCKW-352 Machine Gun Turret Version and M2A1 105MM Howitzer Plastic Model Kit [6
ILK63567
$62.09
or 4 payments of $15.52 with
Info
Price Matchup
Description
I Love Kit 1/35 USA CCKW-352 Machine Gun Turret Version and M2A1 105MM Howitzer Plastic Model Kit [63567]
Description
SpecificationsI Love Kit 1/35 USA CCKW-352 Machine Gun Turret Version and M2A1 105MM Howitzer Plastic Model Kit [63567]
Description
I Love Kit 1/35 USA CCKW-352 Machine Gun Turret Version and M2A1 105MM Howitzer Plastic Model Kit [63567]
Specifications
| SKU | ILK63567 |
| Barcode # | 9580208635675 |
| Brand | I LOVE KIT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ