On Sale
5% OFF
SKU: IP-00016
Infinity Power 90 degrees 4.0mm to Deans Adapter 12AWG 100mm JST-XH 70mm
$15.19
or 4 payments of $3.80 with
Info
Price Matchup
Description
Infinity Power 90 degrees 4.0mm to Deans Adapter 12AWG 100mm JST-XH 70mm
Read More...
Specifications
Description
Specifications
Infinity Power 90 degrees 4.0mm to Deans Adapter 12AWG 100mm JST-XH 70mm
Read More...
Description
Infinity Power 90 degrees 4.0mm to Deans Adapter 12AWG 100mm JST-XH 70mm
Specifications
| SKU | IP-00016 |
| Barcode # | 8972925000163 |
| Brand | Infinity Power |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ