On Sale
5% OFF
Description
Input Metal Gears 27T, 20T & 34T
Description
SpecificationsInput Metal Gears 27T, 20T & 34T
Input Metal Gears 27T, 20T & 34T
| SKU | AXI232033 |
| Barcode # | 605482689967 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |