On Sale
5% OFF
Description
Internal Metal Drive Gears
Description
SpecificationsInternal Metal Drive Gears
Internal Metal Drive Gears
| SKU | AXI232031 |
| Barcode # | 605482689943 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0410kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |