On Sale
10% OFF
or 4 payments of $18.75 with
Info
Description
| Scale Model | |
|---|---|
| Scale: | 1/35 |
| Experience: | Intermediate |
| Military Land Type: | Armored Personnel Carrier |
Description
Specifications| Scale Model | |
|---|---|
| Scale: | 1/35 |
| Experience: | Intermediate |
| Military Land Type: | Armored Personnel Carrier |
| Scale Model | |
|---|---|
| Scale: | 1/35 |
| Experience: | Intermediate |
| Military Land Type: | Armored Personnel Carrier |
| SKU | 51-6756 |
| Brand | Italeri |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |