SKU: 51-2834
Italeri 1/48 P-38J Lightning European Theatre Operations Fighter Plane Scaled Plastic Model Kit
$82.00
or 4 payments of $20.50 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | 51-2834 |
| Barcode # | 8001283028349 |
| Brand | Italeri |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ