Tworks TE-245-B Lexan 1/10 Front Lower Wing 2pcs For Team Associated RC10 B6.4/3/2 - TE-245-B
SKU: TE-245-B
$13.32
or 4 payments of $4.43 with
Info
Description
Aero Front Wing flat arm narrow B6/D
Description
SpecificationsAero Front Wing flat arm narrow B6/D
Aero Front Wing flat arm narrow B6/D
| SKU | jc0158 |
| Barcode # | 845937015464 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |