On Sale
5% OFF
Description
Kyosho IFW030-01 SHOCK END CAP
Description
SpecificationsKyosho IFW030-01 SHOCK END CAP
Kyosho IFW030-01 SHOCK END CAP
| SKU | KYO-IFW030-01 |
| Barcode # | 4955439709504 |
| Brand | kyosho |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |