Kyosho MZP443WP ASC MA-03F Toyota Prius PHV White Pearl Crystal Shine
or 4 payments of $19.00 with
Info
Description
Equisite workmanship of the Auto Scale Collection produces showroom-quality display models. They can also be matched to a suitable MINI-Z chassis to recreate the excitement of scale racing. Also compatible with the advanced performance and enhanced scale.
[About Fine Hand Polish]
Fine Hand Polish A new surface finishing technology that provides a hard glossy finish in bright lustrous colors. The hardened surface protects the paintwork from marks and dirt so the beautiful car body is easily maintained in all its original glory.
Description
SpecificationsEquisite workmanship of the Auto Scale Collection produces showroom-quality display models. They can also be matched to a suitable MINI-Z chassis to recreate the excitement of scale racing. Also compatible with the advanced performance and enhanced scale.
[About Fine Hand Polish]
Fine Hand Polish A new surface finishing technology that provides a hard glossy finish in bright lustrous colors. The hardened surface protects the paintwork from marks and dirt so the beautiful car body is easily maintained in all its original glory.
Equisite workmanship of the Auto Scale Collection produces showroom-quality display models. They can also be matched to a suitable MINI-Z chassis to recreate the excitement of scale racing. Also compatible with the advanced performance and enhanced scale.
[About Fine Hand Polish]
Fine Hand Polish A new surface finishing technology that provides a hard glossy finish in bright lustrous colors. The hardened surface protects the paintwork from marks and dirt so the beautiful car body is easily maintained in all its original glory.
| SKU | KYO-MZP443WP |
| Barcode # | 4548565333226 |
| Brand | kyosho |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder