On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.92 with
Info
Description
*Cars, parts, accessories & others are not included.*
Description
Specifications*Cars, parts, accessories & others are not included.*
*Cars, parts, accessories & others are not included.*
| SKU | KOS04344 |
| Barcode # | 4710588225899 |
| Brand | KOSWORK |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |