Price Matchup
Description
LEGO Fortnite Peely Bone
Description
SpecificationsLEGO Fortnite Peely Bone
Description
LEGO Fortnite Peely Bone
Specifications
| SKU | 77072 |
| Barcode # | 5702017591001 |
| Brand | Lego |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ