On Sale
10% OFF
Description
Li-po battery for GT2B -3B radio
Description
SpecificationsLi-po battery for GT2B -3B radio
Li-po battery for GT2B -3B radio
| SKU | FS-BA800 |
| Barcode # | 8793000015540 |
| Brand | FLYSKY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |